مکان فعلی :
اخبار :

۱۳۹۴/۰۴/۲۴

پیام تبریک شورای مشاوران جوان استاندار کرمان به مناسبت توافق هسته ای


به نام خداوند جان وخرد
ملت شریف ایران
فرزندان باغیرت شما با بهره‌گیری از عناصر قدرت ملی که همانا حضور و پشتیبانی شما مردم و حمایت‌های  رهبری فرزانه‌ی انقلاب است، با به کار گیری سیاست خارجی فعال، کارآمد و قدرتمند ضمن رعایت اصول و ارزش‌ها، نمایشی از هویت حق طلب ایرانی را در عرصه‌ی سیاست خارجی به نمایش گذاشتند.
بیست و سوم تیرماه 94، روز پیروزی مردم ایران در پیشه کردن منطق در گفتگو و پایانی عملی بر توهم، ماجراجویی، تندروی، افراط گرایی، تحجر و سطحی‌نگری در تنظیم مناسبات خارجی بود.
تلاش صادقانه و ستودنی فرزندان شما در مذاکرات دشوار و پیچیده ی 22 ماهه با قدرت‌های جهانی برای حل و فصل مناقشه‌ای طولانی که منجر به شکل‌گیری یک توافق خوب شد شایسته‌ی قدردانی‌ست.
بدون تردید استقامت اعضای هیئت ایرانی برای استیفای حقوق مردم برگرفته از روحیه ی پایداری و صلابت مردم‌شان است. نشان برجسته‌ی این خوی و سرشت ارزنده ی ایرانی را در جریان انقلاب بزرگ مردم ایران می‌توان دید که حتی به سربازان دشمن مستبدِ وابسته گل نثار کردند اما همچنان به مسیر خود به رهبری امام راحل (ره) با استقامت ادامه دادند تا بر سرنوشت خود حاکم شدند. ایستادگی و اقتدار مردمان این سرزمین به ویژه در جنگ هشت ساله که استقلال و تمامیت امروز میهن اسلامی‌مان وام‌دار عزت طلبی و مقاومت جوانان عزیزی است که با دست تهی و با وجود کاستی ها و مشکلات عدیده، با قطره قطره‌ی خون خود از وجب به وجب خاک این مرز و بوم دفاع کردند جلوه گر است.
در گذر از تمام موقعیت ها و مقاطع حساس تاریخ ایران‌ زمین، این روحیه ی ایرانی بوده که تجلی پیدا کرده و موجب شده تا این کشور همچنان سربلند و سرافراز بماند.
این روحیه نقطه‌ی پیوند همه‌ی ماست با هر گرایش و با هر بینش و هر سلیقه‌ای که داشته باشیم. چه نقطه‌ی پیوندی برای همه‌ی ما با همه‌ی اختلاف عقاید و سلیقه‌ها بالاتر از این که ایران را عزیز و ملت ایران را سرافراز بخواهیم.
شورای مشاوران جوان استاندار کرمان بر خود فرض می‌داند تا همسو با سایر اقشار ملت، با گرامی داشت یاد شهدا به ویژه شهدای هسته‌ای و تکریم رهنمودهای مقام معظم رهبری و قدردانی از اعضای افتخارآفرین هیئت مذاکره‌کننده‌ی ایران اسلامی در جریان مذاکرات هسته‌ای، پیروزی بزرگ ملت ایران را در وادار کردن قدرت های جهان به پذیرش حقوق هسته ای به پیشگاه رهبری عزیز، ریاست محترم جمهوری، دولت تدبیر و امید و و ملت سرافراز ایران تبریک گفته و  همگان را به حمایت از خواست آحاد مردم در تحقق توافق انجام پذیرفته فرا می‌خواند تا با همدلی و همزبانی که مصداق بارز وحدت و اتحاد کلمه است، در مسیر اعتلای میهن عزیزمان پویاتر از گذشته گام برداریم.
شورای مشاوران جوان استاندار کرمان


منبع :
بازدید : ۱۹۳


مطالب مرتبط با این موضوع :