مکان فعلی :
اخبار :

۱۳۹۴/۰۹/۱۷

رونوشت از پیام مهندس حسین صفریان مشاور جوان استاندار ورییس گروه مشاوران جوان استان به مناسبت ۱۶آذر روز دانشجو


                  بسم الله الرحمن الرحیم

پیام مهندس حسین صفریان مشاور جوان استاندار ورییس گروه مشاوران جوان استان به مناسبت ۱۶آذر روز دانشجو
رشادت‏های جوانان برومند، انقلاب و نظام را بیمه کرد و نشان داد که با داشتن پشتوانه مردمی و در پرتو حاکمیت اسلام و وحدت نیروها می‏توان هر دشمن خیره سری را ناکام ساخت  و منشأ غرور ملی پایان‏ ناپذیری برای مردم سلحشور ایران گردید و باعث شد که توطئه مشترک شرق و غرب برای به زانو درآوردن ملت بزرگ ایران به فرصتی برای اثبات توانمندی‏های اسلام و انقلاب و کشور تبدیل شود. 
روز 16 آذر به عنوان روز مقاومت و ایستادگی دانشجویان این سرزمین در برابر استعمار غرب و استبداد و خودکامگی در دفتر تاریخ این سرزمین به یادگار ثبت گردیده است و قطره های خونی که در آن روز به پای نیکسون ریخته شد و سنگفرش‏های دانشگاه تهران را نگین کرد، هنوز هم زنده و جاری است.
هنوز از این قطره‏های سرخ، بخار بلند می‏شود و صدای فریاد حق طلبانه دانشجویان شنیده می شود که مرگ را به ذلت ترجیح دادند و امروز فریادی که برآوردند، به موجی عظیم تبدیل شده است که همچنان زنده و جاری به پیش می‏رود.
دانشجویان و جوانان امروز به تبعیت از رهنمودهای رهبرمعظم انقلاب "مد ظله العالی" و حمایتهای همه جانبه ی دولت تدبیر و امید ، تأسی از  خون شهدای دانشجو و شهدای هسته ای، با موفقیت‌های مکرر در عرصه‌های علمی و پژوهشی که پیشرفت‌های علمی و فناوری کشور را به همراه داشته است توانسته اند با کسب بصیرت سیاسی چشم به فتح قله‌های علوم دوخته‌ تا فردایی بهتر را برای امت اسلامی و انسانیت رقم بزنند و دشمنان را همان‌گونه که در جنگ سخت به شکست کشاندند در جنگ نرم نیز ناامید و سرخورده کنند.

اینجانب ضمن پاسداشت خون شهدای 16 آذر وهمه شهدای جهاد علم و حقیقت، این روز بزرگ را به همه دانشجویان, جوانان و پویندگان طریق دانایی تبریک گفته و از خداوند منان عزت، سربلندی و سلامتی برای همه دانشجویان، اساتید و جوانان گرامی  استان کرمان مسئلت می نمایم


منبع :
بازدید : ۳۰۳


مطالب مرتبط با این موضوع :